دانلود نرم افزار WinRAR برای باز کردن فایلهای فشرده

 برای باز کردن فایلهای فشرده  نرم افزار WinRARWinRAR

WinRAR محصول شرکت RarLabs یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت فایل های فشرده می باشد و می تواند فایل های مختلف را تا ۱۰ درصد بیشتر از فایل های ZIP با فرمت RAR فشرده سازد. WinRAR می تواند فایل های RAR and ZIP files, unpacks 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج کند. از مهمترین قابلیت های این نرم افزار می توان به قابلیت Self-Extract ذکر نمود که بوسیله آن شما می توانید فایل فشرده شده را به صورت یک فایل اجرایی با پسوند exe در آورید تا در کامپیوتر هایی که نرم افزار WinRAR نصب نیست نیز بتوانید آن ها را از حالت فشرده خارج کنید. قابلیت های کلیدی نرم افزار را در ادامه می توانید مشاهده کنید …
WinRAR

– پشتيباني از فايل هاي CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z و…
– سيستم پيشرفته SFX سازي در نسخه جديد !
– امکان اضافه کردن قابليت ريکاوري به فايل ها.
-محاظت امنيتي به مراتب بالاتر.
– تهيه فايل هاي آرشيوي از فايل هاي مختلف.
– قابليت رمز گذاري بر روي يک فايل به منظور جلوگيري از دسترس ديگران.

راهنماي نصب و رجيستر نرم افزار:

1- اتصال خود را حتما از اينترنت قطع نموده و اقدام به نصب نرم افزار نماييد.
2- در مرحله ي آخر از نصب نرم افزار با برداشتن تيک مربوط به اجراي برنامه مانع اجراي آن شويد. در صورتي که برنامه به صورت خودکار اجرا شد با زدن دگمه Close از آن خارج شويد. برخي از نرم افزارها با خروج از محيط آنها بسته نمي شوند بلکه آيکون آنها در نوار Taskbar و در کنار ساعت ويندوز قرار مي گيرد با کليک راست بر روي آيکون برنامه و انتخاب گزينه ي Exit يا Quit آنرا ببنديد.
3- ممکن است با توجه به خاصيت ذاتيKeygen ها، آنتي ويروس شما، فايل Keygen  را به عنوان ويروس شناسايي کند و از اجراي آن جلوگيري کند.در اينصورت بهتر است آنتي ويروس خود را در طي فرآيند نصب غيرفعال کنيد.
4- پس از مطمئن شدن از بسته بودن نرم افزار محتويات پوشه Keygen را در محل نصب نرم افزار کپي کنيد و فايل Keygen.exe را اجرا و سپس عمليات رجيستر را انجام دهيد.
5- اگر فايل Keygen به درستي بر روي سيستم شما اجرا نمي شود،به معني اين است که سيستم شما آخرين نسخه نرم افزار
 دانلود نسخه 32 بيتي با لينک مستقيم

دانلود نسخه 64 بيتي با لينک مستقيم