پاورپوینت ثبت دامنه در دنیای اینترنت

عنوان پروژه ::ثبت دامنه در دنیای اینترنتثبت دامنه در دنیای اینترنت
حجم فایل ::۴۸۹  کیلوبایت
دسته بندی:: رشته کامپیوتر
پاورپوینت فرمت :: powerpoint
تعداد اسلاید ::۱۹
قیمت : ۲۳۰۰ تومان

زمان ارسال همزمان با اتمام پرداخت(لینک خرید پایین صفحه)

بخشی از  پاورپوینت:

مقدمه:

اجزای تشکیل دهنده یک آدرس اینترنتی یا به بیان فنی
دامین شامل//: http نشان پروتکل Http است، که این پروتکل
قراردادی میان تمامی رایانه های متصل به شبکه اینترنت است.یعنی در اصل یک نشانی اینترنتی با یک پروتکل آغاز می شود رحله بعدی که بعد از پروتکل می آید www همان World wide web که نشان دهنده شبکه جهانی اینترنت است و بعد از کلمهWWWنام سایت است که به دلخواه مدیر سایت انتخاب می شود آخرین مرحله از یک آدرس اینترنتی، پسوند آن است که هر پسوند دارای مفهوم خاصی است و باید این پسوند منحصر به فرد باشد.

com. و org. و ir. چیست؟  یک فرمول کلی برای دامنه های اینترنتی وجود دارد و آن تعداد حرف دامنه است که تا ۹۹ درصد فرمول درستی است به
جز موارد استثنا در دامنه های
جدید عمومی. با این دسته بندی
به طور کلی دامنه ها در ۴ دسته
قرار می گیرد:

دسته دوم:دامنه های ۳ حرفی جدید

دامنه های Top Level عمومی جدید ( NEW gTLDs ): دامنه های Biz، Info، Pro، Aero، Coop و Museum و Name در این دسته قرار دارند. این دامنه ها به منظور رفع نیاز در کمبود اسامی در دامنه های دسته اول ایجاد شده است و از دامنه های جدید اینترنت به شمار می رود. به تازگی دامنه Info به منظور ترغیب کاربران اینترنتی و صاحبان وب سایت ها توسط بعضی از Serverهای ثبت دامنه دنیا به این صورت ارائه می شود.دامنه های info به صورت یک ساله ثبت می شود و مدیران وب سایت باید هر سال آن را تمدید کنند. این دامنه یکی از دامنه های گران اینترنتی است.

(خرید با تمامی کارت های عضو شتاب : بلافاصله بعد از خرید می توانید مقاله را دانلود کنید همچنین فایل دانلود به ایمیل ارسال می شود)

برای خرید و دانلود آنلاین روی بنر زیر کلیک کنید.

2300 تومان – خرید