پاورپوینت مرمت مسجد اردبیلی ها(رشت)

عنوان :: پاورپوینت مرمت مسجد اردبیلی ها(رشت)
حجم فایل :: کیلو بایت
دسته بندی:: رشته معماری
پاورپوینت فرمت :: powerpoint
تعداد اسلاید ::۴۱
قیمت : ۳۵۰۰ تومان

زمان ارسال همزمان با اتمام پرداخت(لینک خرید پایین صفحه)

مرمت مسجد اردبیلی ها

مرمت مسجد اردبیلی ها

فهرست عناوین پاورپوینت:
معماری گیلان
مقدمه
معماری بومی
اشکال مختلف بامها در معماری روستای گیلان
معماری شهری گیلان
معماری مذهبی
مسجد
به همراه  عکس ها و توضیحات روی عکس

مقدمه
معماری همانند نقاشی، موسیقی و شعر یک هنر است و در تقسیم هنرها همچون مجسمه سازی و نقاشی در گروه هنرهای تجسمی قرار میگیرد.
هدف همه ی هنرها، آفرینش و خلق زیبایی است. زیبایی عبارات است از تناسب هماهنگ و ترتیب معقول اجزا در کل و به تعریف دیگر زیبایی آن است که روح را بوسیله­ی ماده، عقل را توسط جسم و نامحدود را درقالب محدود متجلی نماید.
زیبایی پس از آن که انسان را تحت تأثیر قرار داد و جذبهای در دل وی افکند او را برای خلق و آفرینش اثر هنری آماده می سازد و وی را وادار میدارد که زیبائی را در خارج از خود بوجود آورده در قالبی محسوس بریزد. اینجاست که هنر پای به عرصه وجود میگذارد و چون هر کس برای خلق زیبایی وسیله و ابزاری هماهنگ با ذوق و سلیقه خود انتخاب می­کند. هنرها در نوع و شکل خود از یکدیگر جدا می شوند. وقتی هنرمند برای بیان احساسات خود و آفرینش زیبایی از خط و شکل و رنگ استفاده می­کند هنر نقاشی پای به عرصه وجود میگذارد، هنگامی که صورت را وسیله ی ابراز عواطف درونی خلق زیبایی قرار میدهد موسیقی ظاهر می گردد و زمانی که از الفاظ و کلمات استفاده می نماید شعر متولد میشود.


(خرید با تمامی کارت های عضو شتاب : بلافاصله بعد از خرید می توانید مقاله را دانلود کنید همچنین فایل دانلود به ایمیل ارسال می شود)

برای خرید و دانلود آنلاین روی بنر زیر کلیک کنید.

3500 تومان – ok