پاورپوینت چیستی وفلسفه هنر

عنوان پروژه ::چیستی و فلسفه هنر

نام درس : مبانی نظری معماری
حجم فایل :: ۲٫۰۴۲ کیلو بایت
دسته بندی:: رشته معماری
پاورپوینت فرمت :: powerpoint
تعداد اسلاید ::۸۰
قیمت : ۶۸۰۰ تومان

زمان ارسال همزمان با اتمام پرداخت(لینک خرید پایین صفحه)

فهرست عناوین پاورپوینت:
فلسفه هنر
انواع هنر
تفکیک مباحث
نظری و شهودی در هنر هاچیستی و فلسفه هنر
مقدمه ای بر
معماری و موسیقی
مفاهیم در
معماری و موسیقی
نماد
سلسله مراتب و ترتیب
ترکیب
هارمونی یا هماهنگی :
فضاهای مکث یا تنوع
عناصر فیزیکی در
معماری و موسیقی
منابع :

در مسیر ارائه این پروژه ، واژه هنر را بسیار استفاده کرده ایم . این کلمه همیشه درابهام بوده است .معلق بودن بین اوج و حضیض و تعالی و ابتذال باعث اظهار نظر های متناقض و متفاوت درباره آن شده است . تمام هنرها – البته هنرهایی که آنها را در طبقه بندی هنرهای چند گانه  بین المللی قرار داده اند – به نوعی دچارابتذال شده اند . از موسیقی و نمایش گرفته تا عکاسی و سینما در موقعیت های مختلف مورد استفاده یا سوء استفاده قرار می گیرند . این پدیده ها امروزه از جنبه هنر صرف بودن خارج شده اند و کمی با تکنولوژی آمیخته اند .هنر محض چون بالذات نیکی و پاکی است ، لذا آلودگی در آن راه ندارد .اما تکنولوژی چون زاییده تفکر و تخیل انسان است ،مستعد آلودگی ونقصان پذیری است . منظور نظر ما در این مبحث هنر اصیل است.اصیل نه به معنای قدیمی،بلکه به معنای حقیقی و واقعی .اگر از معماری و موسیقی صحبتی به میان می آید ، مقصود معماری و موسیقی فاخر و متعالی است .

نه هر معماری و نه هر موسیقی .

برای بررسی ارتباط بین این دو مقوله بیشتر به ماهیت آن ها سوای از مادیت می پردازیم و به جنبه هنری آن ها توجه بیشتری می نماییم . سپس برای روشنتر شدن و ملموس بودن بحث به مقوله های تکنیکی و فیزیکی آن ها نیز نظری می افکنیم .  لذا برای آغاز ، تعریفی کلی از هنر و فلسفه هنر ارائه می شود .


(خرید با تمامی کارت های عضو شتاب : بلافاصله بعد از خرید می توانید مقاله را دانلود کنید همچنین فایل دانلود به ایمیل ارسال می شود)

برای خرید و دانلود آنلاین روی بنر زیر کلیک کنید.

6800 تومان – ok